har spanat in lite wedge base lampor på din hemsida skitbilligt ju, kostar minst 50 sopänn på andra ställen. Ska beställa snart ska bara ta reda på vilka jag har tror det är t10.
projektet har sprungit på lite sen senast jag var innne också tummen upp
har spanat in lite wedge base lampor på din hemsida skitbilligt ju, kostar minst 50 spänn på andra ställen. Ska beställa snart ska bara ta reda på vilka jag har tror det är t10.
projektet har sprungit på lite sen senast jag var inne också tummen upp
Angående wedgebase dioderna så tror jag t8-t11 passar is samma socklar, men jag är inte säker därav har jag isär skrivit dom på de där sättet, om någon vet mer om det så pm'a mig gärna
Angående projektet så tycker jag själv det gått skitsegt på senaste tiden men det har hafft mycket att göra på grund av min shop och att vintern har kommit med stormsteg. En annan orsak är att jag saknar kablarna och har jag inte kablarna vet jag inte exakta hålstorlekar och vet jag inte det så är det ingen ide att lacka fören jag har borrat upp hålen. Men men jag har förberett mig så gott som möjligt. Idag storhandlade jag garagekläder från jula samt en massa andra plastningssaker bland annat biltemas högtalartyg. Blev helt kär i tyget så fort jag tog i det. Tyget påminner om t-shirt tyg och är inte alls lika tunt som många säger att det är, skulle kunna säga att tjockleken är näst intill perfekt!
Ha ha, ja ni kommer ihåg mig ännu Anledningen till varför det dröjt är på grund av att jag ännu inte fått tag i några kablar. Det var tänkt att jag skulle göra ett litet byta med evilaudio men det har gått snart 2 veckor från idee'n så om han inte säger något idag blir det att beställa nya kablar i morgon och fortsätta. Jag är själv väldigt sugen på fortsättningen! Sorry för att det inte blivit så mycket updates latly, vad kan man säga, mycket med företaget, problem med material, väder m.m. Nå nå, till vecka lovar jag en update på ett eller annat sätt :-)
§9 Marknadsföring och försäljning Det är förbjudet att skapa eller sprida marknadsföring för egen eller andras näringsverksamhet. Försäljning och annonsering får inte förekomma på annan plats än Köp & sälj.
^_^ Hade relativt stora planer idag men allt gick i krash när jag upptäckte att luftpistolen till kompressorn hade spruckit. Så de jag gjorde var att bara städa lite lätt och sortera Ska försöka limma handtaget idag, kanske det funkar och så jag kan köra på i morgon.
Kanske fult att fråga här men jag har ett fjäderbensstag hemma som jag hittade helt nytt för motorrummet fram. Är ett thrust/greddy. Du råkar inte va sugen innan jag sätter det på annons...?