Tyvrr slutslda, den sista skickade jag ivg fr ngon vecka sen :( Har bara ett ex kvar, dom som sitter p bilden hr p gamla bilen. har dock inte provat dom p lupon nnu =)
Aj, jag visste att jag glmt ngot! Ber om urskt fr det =) Kollegans BMW str 15 meter ifrn mig nu, men tyvrr s str min bil hemma p pallbockar med spegelkporna i bagaget. Skriver en lapp hr s mter jag i morgon nr jag kommer till jobbet.
jag provmonterade bara lite snabbt idag nr jag fick hem dom. men dom gr nog p nstan alla speglar. jag trodde det var en "strumpa" frst, men det var en spnnande konstruktion. man fster tyger p baksidan av spegeln (det som syns p bilden) och sen drar man t som en "snara" som hller ihop allting, s det tcker lite av spegelglaset. men inte hela spegeln som jag trodde frst =) ska ta en bild p konstruktionen snart. men som jag har fick uppfattningen nr jag provade s ju mindre spegel = man mste dra t snaran hrdare = mindre av spegeln syns. annars ska det passa dom flesta speglarna, s lnge dom inte r trekantiga kanske =)
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera