Polarn har en blå i mint condition med låga mil, roliga bilar, slutar aldrig greppa! DSG eller manuell? Ljudet är nått utöver det vanliga! Är nog enda vita jag sett, e de foilierad?
Kul! Min har gått 4700mil så de är helt okej för en -08 :) Ja det är mycket roliga bilar :) Har DSG lådan, såg det som ett måste nästan :) Nej ingen foilering, original från Volkswagen! Färgen var en av fyra standard färgerna i USA men fanns inte som val i Sverige dock så sålde de ett fåtal med just denna färg och detta är en av dem :) Det är roligt när det inte finns så många andra vita svensksålda :)
ja då e de bara o säga grattis ! En udda färg, ganska låga mil med! Däremot e jag helt emot dsgn efter att ha kört den manuella! Den är underbar! lättkörd! men vill man ha en vit får man ta det som finns! ;) snygg är den iaf!!
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera