3616
Sök

Audi S3 (2000)

Mycket bättre
AudiS LicensSvetsare
1 446 visningar
13 kommentarer
Bilden publicerades 12 mars 2006
för 14 år sedan
fin röva ;) 5p
för 17 år sedan
Kjol paket dirrrr ?
för 19 år sedan
Snygg bil, men tyckte inte japsdämparen passade, men alla tycker olika. Har själv en japs på volvon, nog många som tycker det e fult, hehe
för 19 år sedan
åfan,hoppas de går bra för dig med trimmet då. min IC satts, fixade kylarjohnson i GBG...jag är mycket nöjd:)...jag vill med ha ett garage..ska ut på krogen nu
för 19 år sedan
tack:)..jo Ic bygget kosta som fan. nej dom ligger inte i serie som på s3:an.. finns enbart än, sitter typ vid vänster framskärm. orginal. Jo jag planerar på att köpa en s3:a och trimma den så de står härliga till:).
för 19 år sedan
snygg audi...var rulllar den?.har förmig att jag sett den i östergötland åtskiljda ggr
för 19 år sedan
Jag gillar inte heller japs på tyska bilar men de låter jävligt coolt allfall! smaken är som... Fin bil i övrigt!
för 19 år sedan
japs på en audi HEELT FEEL varför?!
för 19 år sedan
japp, jag vet vad quattro är och vad vet även hur mycket extra vikt den ger din bil :P aah, ska det va ska det va! men jag tor iofs du blir nöjd med en mappning. men visst... en ny turbo och ic skadar ju inte =)
för 19 år sedan
en månad låter som en bra idé =) lycka till med byggandet! säg till om du vill ha pisk av en 1.8 t =)
för 19 år sedan
bort med den där... inte på en s3!
för 19 år sedan
haha: Jodå, jag har röstat, den var fin. :) haha, min ratt duger i krig i alla fall. hare bra. Fortsätt me bilen :)
för 19 år sedan
joo, dom ligger tyvärr ganska högt, men dom går ungefär 240-250 å jag körde där 220 så.. :P nice bil du har.. :D
Rekommenderade bilar


Sök