3140
Sök

Mitsubishi EVO 8 Ralliart US Spec "Bloody Lotus" (2004)

Blir bra sugen på att köra den, klicka för större bild
437 visningar
16 kommentarer
Bilden publicerades 4 mars 2015
för 10 år sedan
Sååå fin!! Vill osså ha evooo :):):)
för 9 år sedan
Tack tack! Jo jäkla roliga bilar o köra :)
för 10 år sedan
ser riktigt fet ut!
för 10 år sedan
Tack tack :D
för 10 år sedan
De blir jag också! :).. Ser bra fläskigt ut!
för 10 år sedan
Ah coolt coolt, låter roligt :D det är ju en bra färg det, mörkare look på hela fronten o blir en helhet liksom. den här får jag se till o akta mig med att åta ut innan gruset är borta, fälgarna sticker med typ 1cm minst utanför bilen så blir ju blästrade i så fall =( men 850 åker det nog på som sagt väldigt snart om det håller sig så här, blir nya däck till den så även om det skulle bli lite halt borde nya friska däck funka fint =)
för 10 år sedan
Ja jag tyckte att de såg bra ut med plastidippen så de är bara att köra :).. Då får du verkligen passa dig och hoppas de åker och tar gruset snarast. Min bil blir ju blästrad av skiten oavsett, så bara hoppas fälgarna tål lite också :D Klart de går bra med fräscha sommardäck om de mot alla odds skulle bli lite halt också!
för 10 år sedan
Ja dina fälgar ser ut att tåla mer, med polerade ytor, sånt är nice, Ja det hoppas jag med, är ju möjligt om det blir stabilt väder nog så åker nog gruset snart :)
för 10 år sedan
Nej men :) har du utökat din fina samling? :) å färgtemat ser jag att du håller fast vid. Gissa poängen ;)
för 10 år sedan
haha tack tack, ja fick bli nått sportigt som man kan ha Stance på, ja fan rött e gött :P
för 10 år sedan
Förstår känslan.. Är vår i luften här i Växjö idag, och bilen står i garaget och bara väntar på att få köras... =)
för 10 år sedan
Precis, såg lite sommar bilar i Sunne idag och fan va sugen man blev!
Dark-Reds andra bilar
Rekommenderade bilar


Sök