Så lite så.. Nja kanske inte är färgen, den sticker ju inte ut... är nog fälgarna ;) haha anonym, ja självklart är du det.. Om inte så är bilen unik, är inte ett dugg avis.. :)
Kul att du gillar den! Lite avundsjuka är bra för själen :) Den var unik ett litet tag men nu tycker jag det kryllar av dem nere på stan...fast inga andra orange:a ännu :)
Klart man gillar den, svårt att göra något annat.. Det har du helt rätt i.. men vad händer om man är väldigt avundsjuk som jag är :s hmm.. Oftast blir det ju så, när man själv skaffar en viss bil, eller om någon i närheten gör det så finns dem helt plötsligt lite överallt.. Nej den organge:a finns inte allt för många i, därför är den nästintill unik än så länge! Keep it that way!
Det här är absolut en av mina favoritbilar när det kommer till coupé, kolla gärna in min kärra! Förresten, kan ju inget annat än att ge denna skönhet 5p på både exteriör, interiör & fälgval!
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera