vad har hnt runt vxelspaken? Det passar inte riktigt in med resten :) Frvrigt en riktigt lcker maskin! Vill du donera BBS flgarna till en annan SR gare r de bara du sger till ;)
Det ligger en 5-vxl Getrag i, s orginal kommer den lnga spaken upp precis framfr extramtarna. Men nu nr det r kort spak s sitter den bttre lite nrmare stolarna... Kan vara kul att ha kvar, d en r splitt ny :)
Aha! Jag har lyft i en 2.2a med getrag i min men jag passade p att korta spakstllet ordentligt s jag fick upp spaken i originalhlet! :) Jag fr vl se hur lnge de drjer innan jag tycker det r lngt till spaken frvisso, den hamnar ju en bit fram! De var som attan, dom skulle nog sitta perfekt p mantan! BBS RS r ju bland de lckraste Retro flgarna kvar p marknaden! :)
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera