Har inga nya bilder, så efter denna togs så kom naturligtvis skinnsäten fram in också.. Men sportstolar hade varit skönt, typ Recaro med ställbar rygg, inget Linglong med överdrivna former o obekväm sittställning bara ;) haha diskret ska de va!
Tycker inte om de med alldeles för djup rygg o sits, som dessutom inte är ställbara :) bilen kommer att användas mycket nu framöver så ställbara (typ Recaro) som har lite mer "original-sportbilsstuk" skulle jag vilja ha :) har du lust så titta på min gamla Golf GTI, den hade Recaro original, sköna även på långfärd :) något liknande i Volvon hade varit nice :)
Haha du kan tro att jag rusade till skroten när jag såg att dom hade fått in en 960-95! Blev kalasglad när jag såg att den hade svart helskinn så jag rensade den helt invändigt ;D
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera