Inga problem med värmen? Sommaren -59 någon gång satte man i större kylare i 93orna, samma som 96orna har, så har du värme problem så byt till en sådan isåfall.
Vad bra :) Den står i en lada och väntar på sin tur, har bara motor + låda hemma som jag pillar lite med vid sidan om, håller på med en v4 nu och har gjort i snart 2 år, den är dock klar till sommaren så då blir det antingen 92an eller min og900 turbo som får komma in i garaget istället, vilken av dom det blir för vi dock se.
jo det kanske inte är fel att kolla lagren i alla fall, har själv haft lite otur med dessa i min 62a, men till sommaren ska förhoppningsvis en helrenoverad snurra i, bara jag får tag på en he he, eller så tar jag det som fins i garaget och gör iordning!
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera