Ne, det r grejandet som r kul. Det kommer utvecklingar hela tiden och jag vill flja med. Om det r 7 r sedan vi sgs s har jag ett annat block nu, ett aluminiumblock som r mer slagvolym i. Samt att det lttat bilen med 50 kilo. Fast det senaste r som sagt en ECU frn Maxx tuning. En mysig grej r att den har bltandskoppling.
Har ox kikat p Maxx Tuning, fast till en av mina andra bilar d. Verkar vara fruktansvrt prisvrt och inga begrnsningar. Modernt som sagt. Sg att du va uppe ver nio liter...my god! Hrligt att du kr p i vanlig ordning Gran, du r en riktig "profil" fr oss bilintresserade.
Maxx r bra s tillvida att det r anpassat till hobby och gatracing mm. Tmligen enkelt att hantera. Det finns begrnsningar men egentligen inga som har betydelse fr oss. Absolut prisvrt.
Vi hyr ett relativt kort (900m) flygflt, s de brukar inte bli superstagefart men nd s man kan ha i 3an och njuta p vissa stllen :). Brukar efterstrva variation nr jag lgger banorna, s de blir s stor utmaning som mjligt fr fraren. Maila grna s kan jag hra av mig nr de nrmar sig: marten_heller@hotmail.com
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera