Riktigt fet bil du hade!! jag funderar själv på att köpa en fx35, är det något att ha? kan du ge mig några tips och bra att veta om dessa modeller? tack på förhand
Lite sent att kommentera kanske. Hade en själv tidigare. Se upp för CD-växlaren, den pajar lätt. Min behövde nya bromsskivor, de blir lätt skeva. Styrservon började låta också, men annars var bilen grym. Dyrt som fan att försäkra då de är importbilar, runt 11 lax /år för mif, trots att jag var 40 plus o aldrig krockat :-o
Helt rätt med fälgarna, ser riktigt grym ut! Undrar bara om det känns stötigt med 22", jag har 20" på min nu och är sugen på att byta upp mig... Våra bilar är ju "släkt":)
22" känns inte alls stötiga med ganska billiga skräpdäck, original 18" bridgestone(original för bilmodellen) var betydligt stötigare. Ångrar lite att jag skaffade så här stora hjul, känns som om man tappar 30-40 hästar, hjuljävlarna väger något helt otroligt mycket, dålig bränsle-ekonomi dessutom. Vill man åka 22" bör man ha långt över 300hästar för att det inte ska störa, original 280hästar räcker inte alls till.
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera