2470
Sök

Saab 9-3X "Skogsmulle" (2010)

Dagens pyssel. Blir nog trångt. :/
1 271 visningar
7 kommentarer
Bilden publicerades 7 juli 2013
för 9 år sedan
Riktigt smidigt gjort. 5p
för 9 år sedan
Tack! :D
för 12 år sedan
Snyggt å jävligt smidigt! Har tänkt göra ganska precis samma sak, tjejen klagade så förbannat på den gamla bilen hehe :)
för 12 år sedan
Tack så mycket! :) Ja, hela tanken nu har varit att det inte får bli otympligt. Hade en stor låda med dubbla tior i bagaget i förra bilen och till slut orkar man inte lyfta i och ur den så fort man ska ha med sig nått lite större och då hamnar den i förrådet. Har kikat på sånna smidiga små aktiva baslådor men hade ju redan steg och basar så resonerade att det var bättre att försöka göra något av det först och se hur det blir. Blev fint lyft så är nöjd! :)
för 12 år sedan
Ja men precis, bättre att använda det man redan har :) Själv byggde jag en låda som följde formen på hjulhuset mellan hjulhus och bakljus på gammla bilen, fungerade ändå riktigt bra men man kan aldrig ha för mkt plats..
för 12 år sedan
Snyggt och diskret..:)
för 12 år sedan
Tack! :-)
Rekommenderade bilar


Sök