3372
Sök

BMW 325i (2008)

Som hon såg ut vid inköp - på besiktningen efter service.
339 visningar
8 kommentarer
Bilden publicerades 10 februari 2015
för 10 år sedan
Svart är den färgen ja gillar bäst efter blå...;) snygg bil!
för 10 år sedan
Tack för den lilla trösten... ;) Ljusår från din men faktiskt väldigt nöjd! :) Stort tack!
för 10 år sedan
Hehe..en klen tröst? ;) ja har haft ett par svarta beemers, min förra e91 va ju saphire swartz..svarta bilar är ju så läckra när dom är rena..tyvärr är de ju ett jäkla tvättande för att hålla dom i skick..men lyckas man så är svarta bilar helt outstanding!
för 10 år sedan
Ja det är ett väldigt underhåll och evigt putsande - men som du säger är de riktigt fina när de är i ordning! Men har rekondat henne med några riktigt bra medel så är faktiskt väldigt behändig för tillfället att tvätta - tacka gud!
för 10 år sedan
Riktigt snygg! Full pott :)
för 10 år sedan
Tack snälla, väldigt nöjd! :)
för 10 år sedan
Snygg i svart:) å nerlackade njurar gör ju inte saken sämre:) hur är dom att äga? Nöjd? Var inne på en e90 tidigare..
för 10 år sedan
Tack Johan, har dock lackat om dem - var dippade här! Har bara haft den några månader och varit en fröjd - överkomlig förbrukning och försäkring/skatt. Extremt mycket körglädje! Det enda jag vill ha är lite mer muller från sexan så ska byta till ett sportavgas, inne på BMW Performance. Men sammanfattningsvis väldigt nöjd!
OLA-G60s andra bilar
Rekommenderade bilar


Sök