Ni kanske kan hjälpa mig.
i fredags (7/6) runt 22:30 tiden kom jag åkandes mot barkarby, hade haft en grön golf eller liknande småbil i röven ett bra tag (hade inga framlysen på bara fula gröna dioder...), bilen var som jag uppfattade grön med någon slags mönster, svart huv, svart tak, svart bak, svarta fälgar. såg inte bilen helt ordentligt.
I vilket fall som helst så kom detta värdelösa stolpskott på tanken att köra om mig på en raka precis innan en kulle, då det kommer en bil i motsatta riktning som får väja in i bussfilen och en bit utanför vägen för att inte krocka med detta pundhuvud..
Någon som vet vem som har denna bil? ser jag den kommer jag garanterat skada den då det satt en barnfamilj i bilen i motsatta riktning, stannade för att kolla om det gick bra och då han den andra bilen sticka.
Var någon form av racing på motorvägen den dagen vid barkarby handelsplats.
Tacksam för svar, och ägaren kan gärna höra av sig också..
Det spelar ingen roll vad du har för bil eller hur mycket den kostar, är du inte man nog att köra den så som den ska köras så kan du lika bra sälja den och köpa en gammal rostig skoda.