Fan va coolt det lter nr mister Lars_Turbo med turbo i namnet till och med frklarar fr oss! Sen drar du ganska mnga ver en kam om det skulle visa sig att du har fel, hur fixar du det d? Om det nu r s att det inte heter turbo-surge. Vad heter d ljudet som blir d den slr emot turbon igen? Snlla, bertta eftersom vi inte verkar kunna ngot alls om det hr efter ditt pstende?
Du mste ju vara garagets utan tvekan mest bittra person eller? Lt jag bara hlften s dryg som du r i mitt inlgg s ber jag om urskt, var verkligen inte meningen att verka versittare. Kan du inte bara testa googla skiten och se att du har fel?
Knner du att det r s, s javisst. Du kanske bara har bra dagar i ditt liv vilket inte alla har? Verkade ju lite som att du vela stta oss p plats med utropstecken och STORA bokstver :P Jag bad om en frklaring eftersom jag vill veta, och att du verkar ju kunna det hr? Inte kan det vl vara s svrt att frklara vad det ljudet heter eller r? :)
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera