3529
Sk

Saab 9-5 2,3t Hirsch "Hirsch" (2002)

2,3t hirsch
897 visningar
19 kommentarer
Bilden publicerades 19 juli 2008
fr 13 r sedan
haha finns det ntt p denna bilen som faktiskt r hirsch? :p
fr 13 r sedan
Haha! Okej, det r vl en tvttkta Hirsch rakt igenom, fullblodad Hirsch. Det som inte finns utav Hirsch p din, det finns inte i sortimentet. Nr jag monterar en Hirsch grill p min, har jag med en Hirsch 95 d? Snacka om att inte kunna sin sak.. Verkar ju som jag r bttre n dej p fuska till mig utrustningspaket iaf :)
fr 13 r sedan
Om du lser s r det fortfarande programvaran. Du kan vl be Hirsch ndra namnet d s dom inte kallar sina uppdateringar fr Hirsch. Och nr du nd r igng s kan du be alla med 306 ndra fr dr finns strre steg om det nu r det som rknas. Och din 2.0T kanske skall heta 2.0t s det blir rtt? Blir allt rtt d och du blir njd ;-)
fr 13 r sedan
Fr att du ska fatta mig korrekt, jag undrar varfr du anger din bil till och vara en Hirsch byggd 9-5, dvs komplett ombyggd nr den enbart har programvara ifrn Hirsch. Fr nr du skriver 9-5 2,3t Hirsch s tolkas det som en hirsch modell. Hnger du med? Och du har ftt en del kommentarer om "wow en kta hirsch". Du frstr mina misstankar om att ngot inte stmde? Varfr min heter 2,0T r fr att det r en fulltryckare o lite till! =)
fr 16 r sedan
riktigt vacker saab du har=)
fr 17 r sedan
Tackar! din va snygg den med, gillar dom flgarna du har och va nra att kpa likadana men har nog bestmt mig fr volvos 18" R flgar istllet. Alltid retar det ngon ;)
fr 17 r sedan
Fiiin! Gillar den fronten...
fr 17 r sedan
Snygg bil! tummen upp!
fr 17 r sedan
clint och snyggt ska det va.....
fr 17 r sedan
Snyggt..
fr 17 r sedan
Hehe inte dligt sj! kanon fin! :)
fr 17 r sedan
Jtte fin bil, att det r en kta Hirsch gr ju inte saken smre heller!!!!
fr 17 r sedan
Snygg. Lste frst (2002) men fick inte ihop det med fronten. =) Bra val med att modda den!
fr 17 r sedan
Vlkommen till en bra sida. 1a rsten frn mig.Hirsch r ju aldrig fel.
Tzzzzzzs andra bilar
Rekommenderade bilar


Sk