Jepps Fjärås.=) Vet vart dom finns el är skrivna allihopa,har ju massa utdrag på massa såna här,även några Le mans:er,Gto:r,Torions,Mach1:or,Charger,Challenger m.fl =)
Det här ser ut att kunna bli grymt Min är helt norplockad nu, all framför framrutan är borta. Jag skall köpa en ny Heidts framvagn och sätta på. Vart har du garaget nånstans?
Fick ta garage en ganska bra bit utanför för att hitta nåt så billigt.=) Uppdelat i två sektioner varav ena halvan är som en större lackbox(ej helt färdigbyggd)numer,var ju som en uppställningsplats för 4 bilar förut,andra sidan var uppstälningsplats för 3 bilar,där är lyft nu så blev 2 platser kvar bara att parkera på.Detta ligger vid en gammal tapp,detta är verkstadsdelen som stog använd,så det är 2000 i månaden - ett visst avdrag för vad folk tankat,tror det är 5 öre per tankad liter de drar av.Brukar bli 800-1200 ungefär i månaden i hyra.=)
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera