Jag minns bilen frn Action Meet 2010. Har du ndrat den sen den krdes p strippen? Man kan vl aldrig bygga upp en bakvagn s att den fungerar optimalt bde fr stripp och bana? Hftigt med drifting med fyrhjulsdrift! :)
Tror det r kompisens gamla urquattro du sett, str retard racing p den med, denna har inte gtt strippen 2010 vad jag vet:) beror p hur du menar, p strippen vill man nog ha mjukare dmpare och ingen krnghmmare kan jag tnka mig, sen andra hjulvinklar mot vad jag har, denna r gjort endast fr att sladda med, fast det r klart, r ju inget jttejobb att justera den fr strippen om man vill, nu ska jag ndra om igen s den funkar p isen, lr ju va infr nsta ssong:)
Ja, det var din kompis svarta Urquattro nu nr jag tnker efter. Ber om urskt att jag blandat ihop bilarna fr nu nr du skriver det har jag ett svagt minne av att jag dr omkring frstod att ni hade tv ganska lika bilar i Retard Racing. :) Tack fr pminnelsen och upplysningen. :) Hur gr det fr din kompis med hans svarta RR-Uris? :) Lycka till i garaget i vinter!
Ingen fara:) peter har slt den till en annan kompis som grejar med den just nu, ska f plastskrmar och ett mer banvnligt chassie:) min ska det bara motorn gras iordning p och en ny torrsumptank, s den borde vara klar om nn mnad.
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera