Jas du har ocks dlig erfarenhet av dom? Visst r det himla trkigt i och med att det i mnga fall handlar om ganska stora summor pengar som r nerpljda i dessa bilar. Verkar som att jag lyckas f ordning p min till sist i alla fall. ICn hade de fst med spikband och satt en trkloss mot de andra kylarna fr att hindra vibrationer. Mycket mer oserist n s blir det inte. Trkigt minsann :(
Lter vrkligen inget vidare du! Hng ut dom om du inte redan gjort... sen finns det rtt mnga trdar om herren som driver TBr. Jag rkade ut fr att han tryckte ntt program i en bil som var helt galet t helvete. Begrde ett steg 1 och fick ett maxat steg 3 bio som inte ens var justerad i etanolmappen. Och det i en original bil! Nr det sen brjade lysa lite lampor hit dig s visste han inte vad felet var utan att jag skulle terkomma till han nr JAG har lst felet! hehe inte klok om du frgar mig.. Kastade skiten han skrev i boxen och lste in ett annat :)
Kikade lite p deras hemsida.. De tar bara 3000kr fr att mappa en bil med eftermarknadssystem, och bara det borde ju f folk att haja till. Finns ju en anledning att ex. Autotech, Speedparts eller Maxxtuning tar betydligt hgre summor fr liknande tjnster. Synd att det verkar g bra fr de, fr de verkar ha rtt lite/ingen koll.
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera