1617
Sök

Honda Prelude 2,0i "SADIE" (1992)

börjar bli stiligt! =)
st4rmine_junkie Honda freak
449 visningar
8 kommentarer
Bilden publicerades 8 november 2010
för 14 år sedan
Ser mobbat ut, ska va cleant. En och samma färg. En 6åring hade gjort lika kul som detta.
för 14 år sedan
Och av vilken anledning orkar du lägga ner tid på att kommentera på ett sådant negativt och barnsligt sätt? Alla har vi olika smak och om t inte faller dig i smaken så rekomenderar jag att du går ut och stirrar på din torra bil! =)
för 14 år sedan
Men fan va du är mobbad Disobedient om man läser deta så skulle man tro fana tt du är en 6 årig kille som har inget liv utan abra skiva shet om andras bilar KOLLA fan på dina egna A6 = sö stridsvagn och den adra baggeten är inte mkt bättre heller btw Snyggt du har gjort det med olika färger men vad är det för luffilter du har? något speciellare eler
för 14 år sedan
Nej, det är ett CDA filter, det är helt enkelt en kolfibercylinder runt bomullsfiltret som är öppet. Detta för att kolfiber står emot värme väldigt bra och därför kommer jag att behålla luften kall när den skall in i motorn! =) Kommer att bli en skiljevägg som håller undan värmen från motorn också! =)
för 14 år sedan
12 hundra hästar rwp !!
för 14 år sedan
140 hk FWD!!! FFS!! MF!!!
för 14 år sedan
Slang!
för 14 år sedan
Jao.. dom kallar det så på fackspråk! XD duktig pas!
st4rmine_junkies andra bilar
Rekommenderade bilar


Sök