2741
Sök

Audi 100 "Rally Edition" (1986)

fälgarna sitter som en smäck på bilen! :D eller vad tycker ni? Kommentera gärna!!
1 318 visningar
11 kommentarer
Bilden publicerades 16 juni 2009
för 14 år sedan
skulle gärna ta dom fälgarna:)
för 14 år sedan
sitter nya skivor å belägg + slangar fram.. nya bromsbackar, slangar, rör och bromscylindrar bak, ny handbromsspännare.. vita blinkers och lite annat :)
för 14 år sedan
vad e billit då?:P
för 14 år sedan
med tanke på att du får med väldigt bra däck på fina fälgar (dom på bilden) och mer eller mindre helt nya vinterdäck på plåtfälg och just nu även fritt plock från en reservdels bil jag har ståendes ett litet tag till.. Bilen är ganska fin, bara genomrostat på vänster framskärm längst ner, sen har det tyvärr kommit en del ytrost på den nu när den stått, men det är bara å slipa å måla om! :) Jag vill ha 4000kr för bilen, det anser jag som billigt :)
för 15 år sedan
rally åket ja kolla min bil
för 15 år sedan
stänkskydden gör det till en äkta räjser :D
för 16 år sedan
hahaha oki ett par stänk skydd o bilen är rally :P
för 16 år sedan
Och du, rätta till sidoblinkersen är du snäll ;)
för 16 år sedan
Hur är det, har du lackat insidan av strålkastarna svart? Runtom reflektorn? Ser lite så ut?
för 16 år sedan
Är du sugen på lite mer effekt så kan du få köpa min 2,0 5cyl för en billig peng. sparade allt när jag skrotade bilen. Hela motorn med växellåda, kabelhärva med styrbox + allt tillhörande.
daddes andra bilar
Rekommenderade bilar


Sök