3696
Sk

Volkswagen Golf Gti 1,8T Polestar Concept "Static" (2001)

Bug Run 2015
mogg3 "Daily Driven"
1 360 visningar
25 kommentarer
Bilden publicerades 9 juni 2015
fr 10 r sedan
vilken brutal Golf, grymt snygg, flgarna passar sig in as bra, klar 5p p denna! :)
fr 10 r sedan
Hehe lugnt din var riktigt nice med e s sugen p en sn ;)
fr 10 r sedan
aah riktigt skna bilar faktiskt, as bra vgghllning i dom, synd bara att de r dyrt me trimning o snt men men ;)
fr 10 r sedan
Inte gratis att trimma =) Svrt att hlla sig om man kr en Nissan ;)
fr 10 r sedan
Ska du inte ta bort drrhandtagen ocks? Vore cleanare utan dem. Annars fin, hgsta betyg frn mig sklart.
fr 10 r sedan
Ja, det menar jag ocks. Att det r omjligt att konkurrera ut de som lgger vldigt mycket tid och pengar p sin bil och inte kr de till sina utstllningar ifall man inte lgger s mycket tid pengar p sin bil dessutom kr med den verallt. Men det r ju inget problem. Fr utstllningstvlingar gr ju ut p att den som har renast finast bil vinner, det r det som rknas. Sen hur man vljer att komma dit r upp till var och en - men det underlttar att hlla bilen i fint skick om man inte kr med den osv.
fr 10 r sedan
Även om man skulle lgga dom pengarna s blir det svrt nd. Eftersom jag kr med den dagligen =) Jag tycker att de fina med att bygga en bil r ju att visa upp den och kunna kra den utan att f dligt samvete fr att de regnar eller man kanske fr ett stenskott eller nt. Den ska helt enkelt anvndas kras frn A till B =) Jag tycker det r synd nr man lgger s mycket pengar och tid p sin bil att man inte anvnder den :/ Det r min sikt iaf
fr 10 r sedan
Mjo, det r vl en ganska vanlig uppfattning i Sverige har jag knslan av. Ungefr att de som inte vinner priser klagar p de som vinner fr att vinnarbilen r finare och "alla mste ju vinna s att det blir rttvist". Nej, det r inte det en tvling gr ut p. Den som har finast bil vinner, s enkelt r det bara. I USA (p mssor som jag gillar, exempelvis Autorama Detroit och Las Vegas Lowrider Super Show) s tillts endast utstllningsfordon - bilar som krs r frbjudna i msshallarna. S dr r det liksom tvrtom. :) Aja, alla har rtt till sin uppfattning sklart. :)
fr 10 r sedan
Skapligt fet & brutal.
fr 10 r sedan
Du gjorde rtt val.
fr 10 r sedan
Stort tack :)
fr 10 r sedan
S lite.
Rekommenderade bilar


Sk