2703
Sk

Mitsubishi Galant GLS VIII 2.0 "Hummen" (1997)

Nya kapslar och vita blinkers
492 visningar
9 kommentarer
Bilden publicerades 9 januari 2011
fr 13 r sedan
TREVLIG BIL!!
fr 13 r sedan
Det var typ ngon vecka efter inkp =) Men jag har alltid en plats fr Galant i mitt hjrta, jag vet inte varfr jag har fastnat fr den. Det r min andra Galant, skulle inte tveka ha en tredje... =) De brjar dock ta slut =P
fr 14 r sedan
Najs :D Om du skulle xenonkonventera s skulle det va kul f se resultatet. Är sjlv sugen p att konventera :P
fr 14 r sedan
Hrligt att nn lgger lite tid p sin andrabil :) Visst r dom? De har ett uppnosigt utseende, det gillar jag :P Jag knner sjlv att andrabilen/vinterbilen bara r en bil som ska ta mig frn punkt A till B, s mycket jobb blir det inte p den (jag kr en fruktansvrt rostskadad Saab 9000).
fr 14 r sedan
Haha, andra bil behver ju inte betyda bruksbil =P, bara just andra prlan =). S absolut! Skulle kunna tnka mig slja Mazdan och bara bygga vidare p Galanten, den r s mycket roligare!
fr 14 r sedan
Galanter r hrliga bilar =) Sportiga till tusen :) Synd bara att det inte sitter en VR4 motor i alla Galanter :/
fr 14 r sedan
Du hittade de, nice
fr 14 r sedan
Yeah! Tack fr tipset! De lg p "BIL 28" om jag inte minns fel =).
VipMarties andra bilar
Rekommenderade bilar


Sk