3009
Sök

Audi 80 GTE quattro "Deutsche Kraft Wagen 80GTR" (1986)

Glömde jag nämna att bilen är till för att nyttjas ;)
Väl uppe i depån startade bilen för egen maskin & var ute på banan ett par timmar senare =) Inga ledsna miner här inte. vi var mest arga för att det inte gick fort nog att komma ner på hjulen igen... -Mår ni bra, frågade en arrangör?! -JA, tippa bilen så vi kan köra & akta lacken!!! I depån blir vi tillsagda att söka oss till Medical så dom må checke oss... -Nej nej, sa vi, du ser ju hur glada vi är & bilen funkar ju. Vart ligger biltvätten?
1 015 visningar
9 kommentarer
Bilden publicerades 28 december 2010
för 12 år sedan
Haha underbart! Grym bil =)
för 12 år sedan
tack tack =) Den står inför lite ombyggnation & uppdateringar. Bör vara ute igen till våren...men även om upplevelsen ovan var spännande så tänkte jag hålla mig på alla 4 framöver...men kan inget lova ;)
för 14 år sedan
HAHA VA SKÖNT SAGT! HAHA vart är ligget biltvätten! HAHAHA KLAR 5P :D
för 14 år sedan
tjena & ursäkta mitt sena svar ;) Ja, det blev så i ren iver...du skulle sett minen på norrbaggarna som stod runt omkring ;) tror inte dom tyckte att vi var allt för friska.....fast jag har iofs aldrig heller hävdat motsatsen =P
för 14 år sedan
Haha skönt och se att vissa laddar lite:)
för 14 år sedan
det var inte ett leende du gick därifrån med. det var det bredaste smilet jag sett, EVER!! för att citera "fan va ballt, vi måste ut igen, NU"
för 14 år sedan
*ehum*...jo det stämmer nog....jag var nog lite återhållsam i min historia där ja....*ler* aja, man blev som man blev när man inte blev som man skulle bli ;) Rudskogen 2011 någon ???
för 14 år sedan
är det ens en fråga? var på båda rudskogen i år+ mantorp. yes i vill be there.:)
redbull_urqs andra bilar
Rekommenderade bilar


Sök