2449
Sök

BMW M3 "Tozzan" (2002)

En tur i höstsolen! Kommentera gärna!
560 visningar
26 kommentarer
Bilden publicerades 30 augusti 2011
för 13 år sedan
Hur går de med bilen? Kom förbi nån da så man får prov åka =)
för 13 år sedan
Blir det Audi igen eller har du blivit tillräckligt klok för att inse att bmw är bäst? Nja, inga direkta planer.. typ nya bakdäck! ;)
för 13 år sedan
En lite äldre a6 som bruksis, sen får vi se men en m3 ligger nog väldigt bra till men ingen jag ska stress köpa=) Därför måste ja få prov åka din ;)
för 13 år sedan
Okej! Låter klokt! :D Klart du ska få göra de!
för 13 år sedan
Riktigt snygg är den faktiskt! :)
för 13 år sedan
Märkte att du hade en 5a sedan tidigare! :O hehe.
för 13 år sedan
Haha! Tackar!
för 13 år sedan
fin..5p
för 13 år sedan
Tackar!
för 13 år sedan
Riktigt fin!! letar själv efter någon i detta skicket..
för 13 år sedan
Tack så mkt! Det tar en jäkla tid att hitta någonting vettigt när man söker M3:a. Antingen är dom i dåligt skick, har 20ägare eller så är det fantasi priser. Nu lät jag lite bitter! Haha men jag är glad jag har ju hittat min! Lycka till! Det är en grymt rolig bil!
för 13 år sedan
Nej men du har så rätt så du anar inte.. jag hitta en för ett tag sedan (en v sedan), allt var kanon, alla nycklar (4 st) svensksåld, 14k mil, full dok, allt var kanon tills jag bad om reg nr för att kika försäkring inför kommande ägarbyte, och vips.. 18!!!!!! 18 ägare... är ju helt osäljbart i nästa skede, lucky number 20 lixom, hmm, men får leta vidare.. hade du SMG i din? isf hur knepigt är det o lära/ komma in i?? vill man ha aut i en "sportbil" eller kör man enbart med paddlar?? ( om du nu hade SMG vill säga!) den ja skulle iväg o kika på var manuell.. lite rädd för just SMG ifall de pajjar... Tacksam för svar! //Jageberg
för 13 år sedan
Okej! Jag har liknade upplevelse. Hittade en Göteborg som såg jätte fin ut på bilderna. Fick även en bild där regnr syntes så jag kollade hur många ägare... 16st så jag tackade för mig.Så det känns extra bra att jag är den 4:e ägaren på min och att han som hade den före mig hade haft den i 5-6år. Japp jag har SMG och jag gillar verkligen den. Jag tycker de är svinskönt att kunna köra den i automat läge och om man vill gasa så trycker man bara på en knapp så blir det en helt annan bil. Paddlarna använder jag väldigt sällan. Men det växlar otroligt fort om man ställer lådan på hårdaste läget och växlar med paddlarna eller låter bilen växla själv. På hårdaste läget så växlar den vid varvstoppen. Jag har också varit orolig över om det ska hålla. Men med tanke på hur lite det finns skrivit om problem med SMG och hur många bilar det finns med SMG så tror jag inte det är något du direkt behöver oroa dig över. Fast man vet ju aldrig. Det börjar ju vara en gammal bil.
för 13 år sedan
riktigt snyggt klart 5p, kolla in min bilar =)
för 13 år sedan
Vilken läcker M3a!
för 13 år sedan
Tack så mycket!
för 13 år sedan
nice !
för 13 år sedan
Tackar
för 13 år sedan
Ser ju kanon ut!
för 13 år sedan
Tacktack! :D
för 14 år sedan
Riktigt fett med gult :) Har gult på min med, det gör sig bra!
för 14 år sedan
Snyggt! :)
för 14 år sedan
Tackar!
Rekommenderade bilar


Sök