3214
Sök

BMW 318iA LIMO "RUSTY" (1991)

första ändringarna. Vita blinkers (ett original va trasigt) bytt fälgar också mkt mer kommer
1 573 visningar
15 kommentarer
Bilden publicerades 25 september 2011
för 13 år sedan
Mycket jobb att slipa ner hela bilen så ;)
för 13 år sedan
det va det nog jag har inte slipat en cm hehe:)
för 13 år sedan
Gamla pärlan ju =D.. Men var är Borbet A fälgarna? :/ ser konstig ut utan dom :p
för 13 år sedan
Skulle du bli sugen på mina fälgar är dom till salu ;) Men förresten, har en front spoiler till salu billigt om det intresserar! Påbörjad med klibben, halvfull än sålänge ;)
för 13 år sedan
haha garagetvärlden är liten;) jag kollade din annons tidigare idag och kollade dina bilder. Sugen blev jag men det är något med den som inte riktigt stämmer med min smak Hehe, fast det kan ju bli annat med en annan färg:) va ska du ha för fronten då? :) fälgar har jag som jag är nöjd med Hehe
för 13 år sedan
Ja precis, täcker man den med klistermärken helt blir det nog fett! Jag har faktiskt inte något pris på den, men listerna ingår. Sitter dock inte på på bilden då jag köpte dem nyss. Men lägg ett bud vettja :)
för 13 år sedan
Hur många ägare är det på den nu? 350? =P Var ett regelrätt lik när jag var och kollade på den i Malmö(Rosengård) förra hösten, hoppas den ser/mår bättre nu, och synd på Borbet A:orna men det är iaf mycket fälgbana på nuvarande, det gillar vi!
för 13 år sedan
Ehm jag vet bara 3st har inte fått pappren än Hehe. Jo den har ju sina brister men inget som inte är enkelt att fixa :) Ja dom fälgarna satt fint. Jo det finns lite kant på dessa också ;)
SchleX_320s andra bilar
Rekommenderade bilar


Sök