Respekt att du haft den nu i tio år. Imponerande. Fortsätt ta hand om den. Hur är Corradon att äga förresten? Har hört ryktas om att det lätt inträffar fel på dem, men det kanske inte stämmer?
Ah, gött. :) Om du behåller den ett tag till så vore det kul om du hade lust å möjlighet att komma med bilen till Vallåkraträffen nästa år (19-20 augusti 2017) då vi har 35-årsjubileum. Jag är med och arrangerar träffen och det vore skoj å få se bilen där. :) Bara fråga om du undrar nåt angående ett träffbesök. :)
Eftersom jag inte kört något alls iår med bilen (mer än provkörning samt gatmappning) så kommer jag även ha kvar bilen under 2017. Trevligt, du får gärna skicka lite mer info via mail till mig: v_hellgren@hotmail.com
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera