h fanken, klarar den s mkt orginal..Tufft!:) Jo det r det ju visserligen:P Risken e ju dock att den tjurar nu till vintern nr de blir ckligt kallt:P Hur gr de med 740:in d?
Jag har kpt en 30kW dieselkanon som man fr stlla framfr bilen i en kvart innan i vinter, infr iskrningen :) Pintona har rtt s lg komp original, drf de r s slitstarka :) 740 str stilla. Har problem med att nr den kommer upp i arbetstemp brjar den hicka o g fett som fan, stiften helt blta o ingen utsignal till lambda frn boxen. Inte orkat koppla in OBD n, men ska gra det nr jag "orkar" :) Sen r den klar i stort sett!
Haha smart drag:) Aj fan trisst. Men gtt att den rullar iallafall:D Lter ju helt underbart bra, d blir de ka av till sommaren med den d? Regga i vineter?
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera