2029
Sök

Saab 900S (1992)

1 768 visningar
21 kommentarer
Bilden publicerades 26 maj 2005
för 15 år sedan
Kärlek!
för 20 år sedan
Ja resten orginal... Inte omlackad när jag har ägt den... har varit inbrott i den när förra ägarenb hade den så de fick lacka om ena dörren då tog de och fixade till resten med. Neä det har inte vatt nån rost hög det synns på underredet
för 20 år sedan
Var det rostigt där då? Jag frågar ganska mycket eftersom jag är lite intresserad av bilen. Så resten av bilen är orginal-lack?
för 20 år sedan
Lackad under list för länge sen, men ingen färg skiftningar...
för 20 år sedan
Okej okej. Är ju inte så jätte farligt. Hur är den i lacken? Har du lackat om den nyss eller? Blev det redigt gjort så du bytte plåtar som det var rostangrepp på? Har du dinitrolat den undertill?. Lägg gärna in en bild innifrån och en bakifrån.
för 20 år sedan
22 500
för 20 år sedan
Ser ut som ny den :D. Såg att du hade den ute på blocket. Hur många mil har den gått?
för 20 år sedan
mycket fin..ska bli av med min cross nu fort sen är ja intresserad av denna=)
för 20 år sedan
Superfräsch!
för 20 år sedan
du håller bilen vid liv
för 20 år sedan
Grattis!
för 20 år sedan
oj så röd å grann den var!Man blir lika glad varje gång man ser en så välputsad og900=)
för 20 år sedan
den var fin =)
för 20 år sedan
du ser ut att ha förj-vligt bra puts på den.. riktigt snygga fälgar me för den delen.. kolla på min åsså om du har lust =)
för 20 år sedan
Woaw! Vilken dunderputs, och snygga rultor med (när ska du slänga på dem som hänger på väggen?) mvh /Favstan
för 20 år sedan
Ja den va RIKTIGT fin din bil, såg den på blocket för ett tag sen....kolla gärna in min 900:a om du vill...
för 20 år sedan
Mycket snygg :) Fin puts på pärlan! Mvh Michael
för 20 år sedan
Snygg Saab
för 20 år sedan
Snygg!! =)
för 20 år sedan
OMG va fräsch den va =) Mycket fin bil
Götessons andra bilar
Rekommenderade bilar


Sök