Tyvärr så va inte vädret på vår sida denna gången. Annars hade de blivit mer roligt att titta på. Men de kommer fler tillfällen. Dom man har kontakt med vet ju hur vi brukar göra så har inte varit något gnäll än så länge
Polisen va iallafall glada att parkeringen blev rensad efter träffen
hehe det var ju bra att dom fick se att vi tillochmed städar upp och så med!
Va riktigt bra tycker jag bra med folk o många som bjöd påt Att det va blött underlag va jag bara gald för Ända gången man kan få upp 740in på bredden (Dock fick jag en bot för ingen regplåt)
Trevlig uppslutning med tanke på vädret och en stor tumme upp till alla som använde papperskorgarna!
Bra att folk lär sig i alla fall. Jag tycker synd om dom som var tvungna att plocka upp efter folk som inte var så ordningssamma dock. Har man dragit saker med sig och inte orkar gå till en papperskorg kan man ju se till att lägga det i den bil man kom i. Jag var en av dom som inte använde papperskorg, men jag la å andra sidan mitt skräp i min bil. Lite hänsyn tycker jag allt att man kan ha mot andra. Ang träffen i sig... Lite synd på vädret. Men det är ju å andra sidan inget man kan styra heller. Personligen håller jag Lkpg-träffarna högre än MoM. Jag har varit på båda MoM-träffarna i år och det har bara varit trist och rörigt.
helt klart dött, dom ända fina bilarna var, Mustangen, skylinen och den silvriga supran ja o kompisen kom i. i norrköping skulle man see betydligt mer bilar och mer folk o prata med. även mycket fina bilar att kolla på.
Tyvärr var det ju dåligt väder så jag drog mig tillbaka till NKPG där det hände mycket rolig aktivitet under kvällen Påtal om nerskräpning vet jag inte mycket men efter att ha läst tråden ger jag me TUMMEN UPP för dem som städade efteråt men tycker också att det inte ska vara nödvändigt att personer ska plocka efter andra
Ingen som fått min bil me på kamera? (Nissan Skyline R34 GTR V-Spec Silvrig) ?