Men du sparade vl allt som gick att spara som var unikt fr denna (kjolpaket, vinge, bakljus, flgar, drrhandtag, framblinkers, toning, grill - ja, allt som gick att spara) s att det ska g att bygga en identisk 945:a sen. Hoppas du fick ersttning fr vandaliseringen s att du kan bygga upp en ny 945:a till samma tillstnd. :/
Lppen fram och bak sparade jag, fick inte rra ngot p bilen. Nej, de blir ingen mer 945 :/ jajamen jah fick ersttning :) nu har jag min 740 t5, se hur fin den kan bli :)
Amh, sjukt att du inte fick rensa den helt p delar - det var ju din bil. Typiskt sna frskringsbolag som inte fattar vad som r gjort p bilen. D hade det ju varit enklare att stta dit allt - snkningssats, flgar, kjolpaket, lamporna, vinge, avgassystem osv p en ny 945:a och f den likadan som kompensation men nd. De ska ndvndigtvis jklas s mycket det bara gr... Det kommer ju kosta en bra slant att f ihop alla dessa tillbehr igen - helt i ondan om man vill bygga en likadan 945:a som du hade dr i slutet. :'(
Det blev en klar frbttring att ta bort dragkroken och montera addon-paket runt om istllet. :) En lackad V90-torkare brukar passa bra ihop med de dr nya drrhandtagen du monterat, men annars r den sjukt fin som den r. En av de finaste 945or jag sett (helt i min smak). Ngra andra liknande 945or gs av fljande Garaget-medlemmar vullen, M_Ivansson och Prylbirger :) Men din r solklart bland de snyggaste, tycker du gjort ett grymt bra jobb :)
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera
Rapportera