4274
Sök

Volvo 244 turbo "Töbon" (1981)

2 129 visningar
22 kommentarer
Bilden publicerades 16 maj 2010
för 13 år sedan
Vad brukar det gå på att köpa ett par plåtisar för att sedan får dem centrumvända och breddade? Är riktigt sugen på ett par till min 240, tycker det ser riktigt shysst ut!
för 13 år sedan
Plåt fälgar kan man ju hitta lite överallt. Gäller ju bara att hitta någon som vill och kan göra resten. Har gjort mina själv och är riktigt nöjd med resultatet, passar perfa!
för 13 år sedan
Ahfan, får försöka hitta, passar sjukt bra på din iaf!:) Släng ett öga på min 240 :) 5p får du iaf!:)
för 13 år sedan
Ja det passar bra :)
för 13 år sedan
Snyggt, vad är det för färg?
för 13 år sedan
nice, men jag skrev FÄRG och inte FÄLG :P
för 13 år sedan
Läste visst lite fel! Det är någon blandning med grafit grå å något annat som jag hittade men dock så kommer jag inte ihog vad de var!
för 13 år sedan
Okej, gillade verkligen färgen!
för 14 år sedan
Smygreklam..
för 14 år sedan
(:
för 14 år sedan
Har du breddat dom själv? :)
för 14 år sedan
en fråga?när du centrum vänder,skär du ut hela sidan och vänder bara?
för 14 år sedan
japp slipar bort svetsen på baksidan sen är de bara knacka loss det. kan vara lite knivigt att få centrumet rakt, men mäter man på några ställen så går de.
för 14 år sedan
okej.tackar så mkt=)
för 15 år sedan
ser bra ut :) lite sponsring för företaget :)
för 15 år sedan
är de dom som gjort dom??
för 15 år sedan
sälja fälgarna ?
grasryds andra bilar
Rekommenderade bilar


Sök